Незалежна оцінка збитків

На жаль, безпеку руху не завжди залежить від майстерності і досвіду водія, і така неприємність, як ДТП, може трапитися практично з кожним. Перше, що потрібно в такій ситуації, оцінка збитку після ДТП. Багато автомобілістів, довіряючи оцінку збитку експертної організації страхової компанії, стикаються з проблемою, що виплати по “цивілці” не покривають заподіяний збиток.

Компанія ВМ має у штаті досвідчених експертів автотоварознавців. Звіти нашої компанії складені відповідно до вимог Закону України № 2658-III від 12.07.2001 р. “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність на Україні”  із змінами, та Національного стандарту № 1 “Загальні засади оцінки майна і майнових прав”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 № 1440.

Огляд автомобіля і оцінка збитку ДТП здійснюється нашими експертами в зручний для клієнта час. У тому випадку, якщо автомобіль неможливо доставити до офісу компанії, експерт виїде на місце стоянки пошкодженого авто.

Замовивши оцінку у нас, ви отримуєте

  • Безкоштовну консультацію;
  • Виїзд експерта до місця огляду автомобіля;
  • Уважний і якісний огляд пошкоджених деталей і вузлів вашого автомобіля нашими фахівцями;
  • Розрахунок вартості ремонту вашого автомобіля відповідно до дійсними цінами і прейскурантами спеціалізованих станцій технічного обслуговування по кожній марці автомобіля;
  • Звіт про вартість відновлювального ремонту автомобіля складеного відповідно до законодавства України;
  • Звіт, який має юридичну силу в будь-яких інстанціях і судах усіх категорій;
  • Захист обгрунтованості оцінки в суді;
  • Можливість замовити грамотний юридичний супровід;

Оцінка збитків автомобіля з серйозними пошкодженнями

Оцінка збитків в тому випадку, якщо автомобіль отримав серйозні пошкодження або в аварії було більше двох учасників, має цілий ряд нюансів. Незалежна експертиза в цьому випадку просто необхідна, так як на підставі завіреної копії звіту експерта потерпілий має право звернутися до суду і вимагати відшкодування збитків з винуватця, незалежно від тієї суми, яку виплатила страхова компанія.

Оцінка збитків для винуватця аварії

У тому випадку, якщо клієнт компанії ВМ є винуватцем ДТП, експерти зможуть перевірити правильність складання акту сторонньої стороною, а при необхідності проведуть перерахунок збитків.

Будь-які запитання щодо умов оцінки збитку автомобіля можна поставити, зателефонувавши по телефону (032) 261-36-67 або приїхавши безпосередньо в офіс (про можливості і часу відвідин офісу для консультації з питань проведення незалежної оцінки уточнюйте по телефону).