В МТСБУ подовжується прийом заяв від потерпілих за договорами збанкрутілих СК «Лафорт» та СК «Авіоніка». Згідно наказу Генерального директора МТСБУ визначення розміру відшкодування здійснюється на підставі ухвали суду. МТСБУ самостійно отримуватиме від арбітражних керуючих страховиків-банкрутів необхідні документи для здійснення відшкодування потерпілому.

У разі не включення потерпілого в реєстр вимог кредиторів у порядку банкрутства страховика (у випадку, якщо воно відбулось після 19.01.2013) відшкодування йому здійснюватиметься процедурою врегулювання регламентних виплат. Це означає, що потерпілий зобов’язаний надати МТСБУ самостійно пакет необхідних документів для розгляду. Детальний перелік документів для виплати розміщено тут mtsbu.ua/ua/for_consumers/96540/96558/.

«Щодня ми отримуємо близько 40 заяв від потерпілих СК «Лафорт» та СК «Авіоніка». Ми дуже вдячні арбітражним керуючим за підготовку та передачу необхідних документів для здійснення відшкодувань. Виплата коштів з фондів МТСБУ вже почалась. Запевняємо, всі вимоги, що підлягають задоволенню відповідно до законодавства будуть виконані якнайшвидше та  в повному обсязі», – запевнила Людмила Білошицька, Заступник Генерального директора МТСБУ.

Джерело