Господарський суд Києва 17 січня виніс постанову про визнання ЗАТ “Фінансова група” Страхові традиції “(Київ) банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру.

Як повідомляється в суботньому номері газети “Голос України”, ліквідатором призначено арбітражного керуючого – Роман Шаргай.

Раніше повідомлялося, що Держфінпослуг 2 липня 2009 прийняла рішення призупинити дію всіх ліцензій ФГ “Страхові традиції”, а 6 серпня того ж року – анулювати дію ліцензій. У відомстві тоді уточнили, що таке рішення прийнято у зв’язку з порушенням страховиком норм чинного законодавства. Крім того, на рішення Держфінпослуг вплинув факт численних скарг громадян на компанію.

Загальні збори акціонерів ФГ “Страхові традиції” 3 вересня 2009 року ухвалив рішення про припинення діяльності страховика з подальшою його ліквідацією.

Згідно повідомленню державного реєстратора Подільської райдержадміністрації Києва, 22 вересня 2009 року до Єдиного державного реєстру внесено запис про припинення діяльності ЗАТ “Фінансова група” Страхові традиції “, а 28 листопада 2009 року минув термін прийому вимог кредиторів компанії.

ФГ “Страхові традиції” була заснована в 2002 році. Мала ліцензії на надання послуг по 29 видам страхування юридичних і фізичних осіб.

forinsurer.com

Leave a Reply