Страхова компанія “Лафорт” (Київ) доручила асісстанской компанії ТОВ “Фінанс Лайн” (Полтава) приймати всі претензії страхувальників, повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” представник “Фінанс Лайн”, що побажав бути неназваним.

“Претензії приймаємо другий день по всіх видах страхування. Скільки ще будемо приймати, не знаю”, – додав він.

СК «Лафорт», за даними МТСБУ, за підсумками ринку ОСЦВ за 11 місяці 2012 року займала 5-е місце за преміями і 8-е місце за кількістю проданих полісів.

Співрозмовник агентства не повідомив нинішнє місцезнаходження СК “Лафорт” та її контактні телефони, не пояснив, чому він приймає претензії страхувальників у колишньому київському офісі СК “Добробут”. Відповідаючи на питання, чому СК “Лафорт” доручила врегулювання страхових подій “Фінанс Лайн”, він сказав: це пов’язано з продажем страхової компанії та проведенням новими власниками її аудиту.

На дверях офісу, де в даний час приймаються заяви від страхувальників СК “Лафорт”, розміщено оголошення: “З усіх питань, що стосуються ДТП, дзвонити по вказаному телефону (він належить” Фінанс Лайн “- ІФ). Документи по страховим випадкам відсилати до Полтави на абонентську скриньку, яка належить ТОВ “Фінанс Лайн”.

Інформацію про продаж СК “Лафорт” підтвердив агентству “Інтерфакс-Україна” один з її колишніх власників.

“У компанії змінилися власники і керівний склад. Думаю, там проблема у власників: вони занадто довго здійснюють аудит. Це не повинно було впливати на клієнтів. Думаю, через день-два ситуація налагодиться”, – сказав він. У той же час екс-власник СК “Лафорт” підкреслив, що не несе відповідальність за дії нових акціонерів. При цьому він зазначив, що юридична адреса СК ​​”Лафорт” залишилася колишньою.

Як стало відомо агентству, страхувальники, які не можуть отримати виплати, мають намір о 13.00 28 лютого провести акцію протесту біля офісу, де в даний час приймаються заяви на відшкодування збитку. СК “Лафорт”, зареєстрована в 1997 році, спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування.

Згідно з даними НКЦБФР, станом на третій квартал 2012 року акціонерами СК “Лафорт” були Lafort Establishment (Ліхтенштейн) – 15.59%, ТОВ “Компанія з управління активами” Добромиль “- 61%, ТОВ ” Смерічка-2012 ” (обидві – Київ) – 23.41%. | Інтерфакс-Україна

Leave a Reply